مادر سپید

مادر یک روشندل

اين هم از هفته بهزيستی

سلام

هفته بهزيستيه . اين هفته رو تنها به کسانی تبريک ميگم که برای معلولين و آسايش آنها خدمت ميکنند . و برای رضای خدا برای بهبود اوضاع آنها فعاليت ميکنند .

درباره پياده رو منتهی به مرکز نابينايان ... گفته بودم که مدت ۹ ماه است طول خيابان را شخم زده اند و هنوز کاربه نيمه هم نرسيده طول اين خيابان حدود ۱۰۰ تا ۱۲۰ متره و عرصش هم ۱۲ متر که به تازگی قسمت پياده رويش اضافه شده . حالا بماند از کاربرد مثبتی که خواهد داشت ولی به علت سهل انگاری و متاسفانه ( ببخشيد که اين کلمه رو بکار ميبرم بی ادبيه خيلی هم از اين کلمه بيزارم ولی متاسفانه بايد بگم ) به علت کوری دست اندر کاران اين اقدام به قول خودشون لابد انسان دوستانه در پوش هيچکدام از چاههای يک متری که فاصله هر کدام ۱۰ متره هيچ پوشش يا حفاظ در نظر گرفته نشده و متاسفانه خيلی از نابينايان دچار شکستگی استخوان در اين محل شده اند . روز سه شنبه هم مادر فاطمه ناظر يکی از اين اتفاقها بوده . افتادن دو  پيرمرد نابينا در يکی از اين چاه ها ....

بايد شکايت اين سهل انگاريها رو جايی برد . از يکی از کارگران درباره اتمام کار پرسيدم گفت تا دو ماه ديگه تمام ميشه اما قتی هنوز بعد از ۹ ماه نتونستند يک طرف خيابان را ترميم کنند چطور ميتونند تا دو ماه ديگه آن طرف خيابان را هم باز سازی کنند ؟؟؟؟؟؟

حالا بايد اين هفته رو به همه تبريک گفت يا نه اين مناسبت جزء معدود مناسبتهاييست که نميشه براش شاد بوديا به همه تبريک گفت .

 تابعد  .

[ ۱۳۸٢/٤/٢٧ ] [ ۱٠:۱٧ ‎ق.ظ ] [ مامان خاتون ] [ نظرات () ]
مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه