مادر سپید

مادر یک روشندل

مربيان مهد کودک
سلام من اومدم . مسافرت کوتاه خوبی بود که آخرش به گند کشيده شد با قطار رفتيم با اتوبوس برگشتيم از کمر درد تا صبح ناله کردم . اگه ميدونستم اينجورياست اصلا نمی رفتم مگه راه قرضی داشتم .
الن ساعت ۹:۲۵ دقيقه است حال مهدو ندارم دوباره توی دفتر گزارشش مينويسند"با اشکال هندسی کار شد ؛ حلقه و مهره با کمک مربی به ترتیب نخ شد ؛ قصه گفته شد ... " آخه یه دفتر گزارش باید داشته باشیم تا عملکرد کودک و بازی هایش و آموخته های جدیدشو به مربی گزارش بدیم در مقابل مربی هم آموزشهای همون روز رو که به کودک دادند مینویسه . البته در مهد فقط من هستم که همیشه گزارش مینویسم اونم برای اننه که همیشه شاخصهای رشد حسنو از ابتدای تولدش نوشتم ولی این گزارش نویسی ها مدرک من برای اثبات حرفم است تکرر آموزشها و کمبود نیروی آموزشی وووو میخوام از مربی ها بنویسم .
خانم میم : حدود ۳۸ ساله با اخلاق خوب و کمی از زیر کار در رو . خانم میم صدای دلنشینی برای قصه گویی دارد (اگه ازش استفاده کند) و به شدت مورد علاقه حسن است . اگه تعداد بچه ها کم باشد يا تو حياطه يا دفتر به کارای ديگه اش ميرسه خوب مسئوليت مهد به طور غير مستقيم با ايشونه .
خانم ف ۳۹ ساله که الان ۸ ماهه باردار است و تا يکماه ديگه ميرود . خانم ف بسيار نسبت به به ناسازگاری بچه های مشکل دار صبور است و تنها کسی است که يک بچه جيغ جيغوی نا سازگار رو ميتونه توی بغلش آروم کنه . شديدا بچه ها رو دوست داره برای همينم بعد از ۱۸ سال دوباره هوس نی نی کرده . روشهای آموزشيش هم بهتر از خانم ميمه و مورد علاقه بچه های پر سر و صداست .
خانم الف که از مهد رفت ولی بايد از اونم اسم ببرم . حدود ۳۲ ساله که مجرد با طبيعتی بسيار آرام که فقط از بچه ها میپرسيد "الان چه فصليه ؛ چند شنبه است ؛میوه فصل چیه" کار به دليل کم تجربگی بيشتر کار با بچه های قديمی که استاد کار شدند سرگرم ميشد . اخالاقش خوب نبود زود عصبانی ميشد .
مربی موسيقی که شديدا مورد علاقه همه بچه ها بود و متاسفانه بدون خداحافظی از بچه ها از مرکز رفت . ايشان هم دچار مشکل بينايی بود فقط خط درشت را میتونست بخونه .
به این ترتیب ما اقای ف خانم الف و خانم ف هم تا یک ماه دیگه از دست دادیم و میمونه خانم میم .
با اين اوصاف ...
تا بعد .
[ ۱۳۸۱/٩/٢ ] [ ۱٠:۱٧ ‎ق.ظ ] [ مامان خاتون ] [ نظرات () ]
مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه