مادر سپید

مادر یک روشندل

کپی برداری ممنوع !
از ما که گذشت ولي اگر زوجي ديديد که دارند سنگين و سبک مي کنند که خوب است بچه دار شوند يا نه اين مطلب را بدهيد بخوانند!

آزمون کثيف کاري
يک شيشه مربا برداريد و محتوياتش را به کاناپه و پرده ها بماليد. حالا دست هايتان را در خاک خيس گلدان فرو کنيد و بماليد به ديوارها. روي لکه ها را با مداد شمعي رنگ کنيد. يک دانه کتلت پشت مبل قايم کنيد و بگذاريد تمام تابستان آن جا بماند.

آزمون اسباب بازي
يک بشکه لگو بياوريد (اگر لگو در دسترس نبود مي توانيد از سفال شيرواني يا بطري شکسته استفاده کنيد). از دوستي بخواهيد آنها را در تمام خانه پخش کند. چشمتان را با چشم بند ببنديد. سعي کنيد خودتان را به دستشويي يا آشپزخانه برسانيد. فرياد نکشيد (ممکن است شب فريادتان بچه را بيدار کند).

آزمون بقالي
يکي دو حيوان کوچک قرض بگيريد (بز از همه بهتر است) و وقتي به خريد مي رويد آنها را با خود به بقالي ببريد. آنها را از نظر دور نکنيد و پول هر چيزي را که خوردند يا خراب کردند بدهيد.

آزمون لباس پوشاندن
يک هشت پاي بزرگ و ناراضي و زنده فراهم کنيد. آن را در يک کيسه توري کوچک فرو کنيد و مراقب باشيد که همه پاهايش داخل کيسه بمانند.

آزمون تغذيه
يک پارچ پلاستيکي بزرگ دردار تهيه کنيد. تا نيمه از آب پرش کنيد. با يک طناب محکم از سقف آويزانش کنيد. پارچ را تاب بدهيد. سعي کنيد در حالي که اداي هواپيما بودن را در مي آوريد قاشق قاشق به پارچ شير و چي پف نرم يا کمپوت بدهيد. حالا محتويات پارچ را روي زمين خالي کنيد.

آزمون شب
ابتدا يک کيسه پارچه اي کوچک تهيه کنيد و ۴ الي ۶ کيلو ماسه در آن بريزيد. کيسه را کاملا در آب بخيسانيد. ساعت ۸ شب کيسه را بغل کنيد و تا ساعت ۹ رقصان رقصان راهش ببريد و برايش زمزمه کنيد. کيسه را زمين بگذاريد و ساعت شماطه دارتان را تنظيم کنيد که ساعت ۱۰ زنگ بزند. بلند شويد کيسه را برداريد و هر آوازي تا به حال شنيده ايد بخوانيد. يک دوجين آواز ديگر هم از خودتان در بياوريد و تا ساعت ۴ صبح آنها را هم بخوانيد. ساعت را براي ۵ صبح تنظيم کنيد. بلند شويد و صبحانه درست کنيد. پنج سال اين کار را ادامه دهيد. قيافه شادي به خود بگيريد.

آزمون بدني (زنان)
يک گوني لوبيا چيتي تهيه کنيد و به جلوي لباستان وصلش کنيد. ۹ ماه بگذاريد همان جا بماند. بعد ۱۰% لوبياها را بيرون بريزيد.

آزمون بدني (مردان)
به نزديکترين داروخانه برويد. کيف پولتان را روي پيشخوان بگذاريد. به فروشنده بگوييد هر چه مي خواهد بردارد. حالا به نزديکترين اغذيه فروشي برويد. در اداره ترتيبي دهيد تا حقوقتان مستقيم به حساب اين مغازه واريز شود. يک روزنامه بخريد. به خانه برويد و براي آخرين بار در سکوت آن را مطالعه کنيد.

آخرين تکليف
زوجي را پيدا کنيد که يک بچه کوچک دارند. برايشان سخنراني کنيد که چطور مي توانند انضباط و صبر و حوصله بچه را بهتر کنند- چطور بايد به لگني عادتش دهند و چطور مي توانند آداب غذا خوردن را به او بياموزند. راه هاي زيادي براي بهتر شدنشان پيشنهاد کنيد. تاکيد کنيد که هرگز نبايد اجازه بدهند بچه از کنترل خارج شود و خودسري کند. از اين تجربه لذت ببريد. آخرين باري است که همه جوابها را مي دانيد.


با تشکر از دوست عزیزم آزیتا که باعث عضویت من در گروپ شد .
تا بعد .
[ ۱۳۸۱/٩/۱۸ ] [ ٧:٥۳ ‎ق.ظ ] [ مامان خاتون ] [ نظرات () ]
مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه