مادر سپید

مادر یک روشندل

جلسه دوم مدیر با مادران
سلام
روز سه شنبه آقای سين با خانم الف کارشناس برنامه ريزی آموزش مرکز برای مذاکره به مهد آمدند . جلسه خيلی خوبی بود . تا يکشنبه آينده برنامه جديد آموزشی و کلاسی به مادارن ابلاغ ميشه . خيلی عالی ميشه حداقل بچه های ما که ۵ ساله حساب ميشن و تا مهر بايد از مهد بروند کمی کار جديد ياد ميگيرند . قرار بر اين شد روز های بچه های عادی که فقط مشکل بينايی دارند رو سه روز و برای بچه های ويژه دو روز قرار بدند . در طی اين سه روز آموزش کاردستی ،شعر ، قصه گویی ، مهارتهای اجتماعی ، موسیقی ، تحرک و جهت یابی و .. به کودکان داده خواهد شد .
مثل اینکه آقای سین رویه اش رو داره عوض میکنه خیلی مهربون شده بود با مشکلاتمون کنار اومده بود انگار (زبونم لال) دلش برای ما سوخته بود . راستی چرا من باور نمیکنم ممکنه یکی یکدفعه اینقدر عوض بشه ؟!!! ولی نه این بار که خیلی رفتار و برخوردش دلسوزانه و بهتر بود . از خانم الف به خاطر برنامه ریزی غلط و نابجای کلاسی مهد خیلی شاکی شد و از ایشون قول گرفت تا یکشنبه برنامه مفیدی رو برای کلاس بچه ها در نظر بگیره . یه آیکون بهتر برای خندیدن نیست پرشین بذاره تو لیست آیکوناش ؟؟؟؟؟!
لوله های روکار آبگرم سرویس بهداشتی هم باعث سردی بیش از حد آب شده بود که آقای سین هم از سردی آب بی اطلاع بود و با یکبار شستشوی دستش ، قول رسیدگی به این مسئله رو هم داد . قرار شد مقداری لوازم مورد نیاز برای درست کردن تزئینات جدید دیواری و سقفی کلاس برای ما تهیه کند تا در اوقات بیکاری در اتاقمون تزئینات رو هم جدید کنیم .
مادر امیر حسین هم پهلوی منو سوراخ کرد اینقدر که گفت اینو بگو اونو بگو . محمد صادق هم به علت مشکلات شغلی مادرش دیگه نمیتونه بیاد . اگر میشد بچه رو بدون مادر پزیرش کنند خوب میشد . شاید هم کردند محمد صادق مشکل خاصی نداره آروم و منطقیه فقط از لحاظ دستشویی رفتن ایراد میگیرند . آخه سرویس مهد برای بزرگسالانه و هیچکس دلش نمیاد بذاره بچه تنها به دستشویی بره .
تا بعد
[ ۱۳۸۱/٩/٢٧ ] [ ۱٢:٠٩ ‎ب.ظ ] [ مامان خاتون ] [ نظرات () ]
مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه