مادر سپید

مادر یک روشندل

برای دوست عزيزی که نميخواد بشناسمش
باز هم سلام
کمی حرف و حدیث هام روی هم تلمبار شده . این متن تقریبا یک متن خصوصی برای یک دوست است که نخواسته من او را بشناسم به همین علت مجبور شدم صحبتم را با این عزیز در بلاگ منعکس کنم .
دوست مهربانم که داوطلب شدی بچه های مهد را برای برنامه عروسکی چرا و چیه دعوت کنی یک دنیا ازت ممنونم . نمیدونید وقتی بچه های مهد کودک شنیدند که میخواهن برند پیش چرا و چیه چقدر خوشحال شدند . همشون از خوشحالی پر دراوردند من واقعا نمیدونم این بچه ها از چه چیز این برنامه عروسکی زنده خوششون میاد که هر روز پای این برنامه میشینند و تا ته آن را گوش میدند با خنده هاش میخندن و ذوق میکنن .
تا جایی که تونستم بچه ها رو جمع کردم حدود ۵-۶ نفر میشند . بچه ها زیادند اما همه آنها راحت توی برنامه زنده همکاری نمیکنند ولی این ۵-۶ نفر همگی عادی هستند و فقط از نظر بینایی مشکل دارند .
چند تا نکته هست که قبل از هر چیز باید به عرض شما برسونم :
* اول اینکه تا جاییکه یادمه من به همه خواننده هام سر زدم ولی برای همشون یا نخواستم پیام بذارم یا فرصتش رو نکردم که واقعا متاسفم که تا حالا شما رو نشناختم .
* در مورد تعداد بچه ها و همراه آنها باید بگم فکر نمیکنم مهد کودک همچین قدم خیر بزرگی برای بچه ها برداره که اونا رو ببره جام جم برای برنامه تلوزیونی و این حرکت تنها توسط مادران به طور مستقل امکان پذیر هست بنابراین هر کودک با مادرش میتواند به محل ضبط برنامه بیاید حالا نمیدونم این کثرت مدعوین باعث کنسل شدن ماجرا خواهد شد یا نه ؟
* در ضمن ذکر این نکته ضروریست که بچه ها در محیط نا آشنا همکاری نمیکنن و حتما باید حداقل یک ساعت قبل از ضبط برنامه در محل قرار بگیرند و اونجا رو لمس و شناسایی کنن تا بتوند با اعتماد کامل به محیط حرفشونو راحت به زبون بیارند .
* اسامی بچه ها و تعدادشونو مینویسم به استثنا فامیلی حسن که بعدا عرض میکنم از طریق یاس عزیز : ۱- تابان زمان خانپور ۶ ساله ؛ ۲ ـ محمد قاسم کفیلی ۶ ساله : ۳- حسن خودم ۵ ساله ۴- محمد صادق خواجوی ۵ ساله ۵- فاطمه عبدالهی ۵ ساله ۶- حمید رضا آب روشن ۶ ساله . که هر کدام یک همراه (مادر) دارند . خدا کنه ایرادی نداشته باشه چون بچه ها خیلی دلخوشند و دارند لحظه شماری میکنند .
* شنیده ام که چند روز بعد از ۲۲ بهمن براشون وقت گرفتید حالا که یاس مسافرته یه جوری با خودم تماس بگیر ایمیلم هست تو پیغامهای خودم گذاشتم. منتظر هستم راستی در مورد يک نفر که شما بايد بشناسيدش بايد باهاتون صلاح و مشورت کنم از بچه های پرشينه . برام خيلی مهمه اگر مايل به معرفی نيستی اصرار نميکنم با ياس در ارتباط باش از طريق او به شما منعکس ميکنم . با تشکر فراوان از طرف همه بچه ها و مادراشون .
تا بعد .
[ ۱۳۸۱/۱۱/٢٤ ] [ ٢:۳٩ ‎ق.ظ ] [ مامان خاتون ] [ نظرات () ]
مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه