مادر سپید

مادر یک روشندل

در موردحسین و اردو
سلام
دو شبه که حسين خواب از چشم ما گرفته طفلکی دل درد داره اونم تقصير منه هنوز عادت نکردم که از خوردن بعضی از غذاهای چشم پوشی کنم مادرش بميره چقدر ناراحت بود بچه ام تا ساعت ۴ صبح تو بغلم بود و هی گريه ميکرد . حسن هم باز سرفه ميکنه دکتر ميگه حساسيته ولی به چی معلوم نيست اونهم داره دارو مصرف ميکنه ... حسين رو وزنيدم به گفته دکترش وزن بچه دو ماه رو داره در حالی که ۳۶ روزه بود که وزنش کردم . تپلی شده و با اون چشمهای موشی و درشتش با کنجکاوی تمام به همه خيره ميشه لباشو غنچه ميکنه و دل همه رو ميبره . رشد حرکتی و اجتماعی حسین بیشتر از سنشه ، بر عکس حسن مظلومم رشد حرکتیش کند بود ولی خوشبختانه حالا دیگه مشکل حرکتی مثل نشستن راه رفتن و دویدن و غیره نداره و به حال عادی است .

تعداد بچه هایی که به باغ وحش میایند به 18 نفر رسید که با مادران حدود 36 نفر و خواهرم یاس و همسرش که برای فیلم برداری برای یکی از پروژهاش احتمالا با ما خواهند آمد حدود 40 نفر سر راست خواهیم شد . احتمالا برای 12 یا 13 خرداد برنامه ریزی و قرار گذاشته خواهد شد .
راستی کسی هست که بخواد احتمالا گزارشی از این اردو برای مجله یا روزنامه اش ترتیب بده برای آگاه شدن افکار عمومی از خواسته های دل کودکان نابینا و اینکه اونا هم مثل بچه های دیگه میفهمند حتی بیشتر از کودکان دیگه . یه گزارشگر میتونه از اتفاقات جالبی که حتما در برخورد با بچه ها براش یش میاد بنویسه و از اونا درباره ذهنیتی که از یک باغ وحش دارند بپرسه مطمئنم که جوابهای خیلی جالبی میگیره . این گزارشگر میتونه اونجا با ما قرار بزاره چون متاسفانه نمیتونیم به علت ایراد گیری های بیمورد بهزیست از ایشون توی مهد پذیرایی کنیم ...( ما برای گرفتن عکس از بچه هامون هم باید دو روز جلوتر خبر بدیم تا اجازه عکاسی به ما بدهند ! هفته گذشته هم یکی از بستگان بچه ها که دانشجوی هنر است میخواست از بچه ها و ماکتهای باغ وحش و درک اونها نسبت به ماکتها عکسبرداری کند که متاسفانه بعد از یک هفته اجازه ندادند !!!! ) انگار یک سفارتخانه سری در اینجا مستقر شده ...
ولی خودم قبل از عید از ماکتها عکس گرفتم اگه تنبلی نکنم میذارم تو بلاگ حتما خوشتون میاد .
راستی اگر خواستید به ایمیل بزنید خواهش میکنم به آدرس یاهوی من میل بزنید اونجا رو زودتر میبینم .آدرس یاهوی من reyhane_nh@yahoo.com .
دیگر عرضی نیست تا بعد .

حسين چهل روزه شد.
[ ۱۳۸٢/۳/٤ ] [ ۳:٢٧ ‎ق.ظ ] [ مامان خاتون ] [ نظرات () ]
مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه