مادر سپید

مادر یک روشندل

بچه داری به روش نوين

سلام
جهت اطلاع تمام دوستان برای ساکت کردن يک عدد کودک :
دل درد نوزاد :
اگر کودک شما شبها دل درد دارد و به هيچ صراطی مستقيم نيست به مواد زير جهت آرام کردن او نياز داريد :
گریپ ميکسچر N عدد قاشق مربا خوری
بازوی پدر از نوع چاق يک جفت

طرز استفاده : اگر با گریپ ميکسچر انگليسی ونگ بچه تون نخوابيد پدر بچه رو بيدار کنيد تا روی بازوی پدر در حال چرتش به حالت دمر بخوابد .

گوش درد نوزاد :
اگر بعد از استحمام کودک را جلو کولر خوابانديد بدانيد امشب از خواب خبری نيست و بازوان پدر هم هيچ دردی را دوا نميکند . اما در نوع خفيف آن کمی کرکری در گوشش بخوانيد و اگر خداينکرده اهل دوديد در گوشش بدوديد و اگر نبوديد يک جفت پنبه در گوش بچپانيد و کودک را در آغوشتان تکان تکان دهيد تا خسته شود و از ونگ و ونگ بيفتد .

سوختگی ... چیز ... نوزاد
اگر بچه اولتان است که خدا به داد بیچاره اش برسد ... اگر پسر است پماد ویتامین آ + د و اگر دختر است از طبیبش بپرسید .. (کرم پناتن حاوی روغن ماهی بهترین است .)

شستشوی کهنه کودک
حواستان باشد که برای راحتی کارتان از پود لباسشویی استفاده نفرماین . برای شستشوی کهنه از مواد زیر استفاده فرماین :
مادر یک عدد سالم
صابون N عدد برای یک هفته
کهنه کثیف یه لگن

طرز استفاده : يک عدد مادر سالم + يک لگن پر از کهنه + يک عدد از N عدد صابونتان را در يک حمام به مدت يکساعت با هم مخلوط کنيد .
(بعد از اتمام کار مادر سالم به مادر علیل ولیل تبدیل میشود اشکالی ندارد جهت استفاده دوباره از ایشان کودک را وادار به خندیدن در برابر صورتش کنید .)

خواباندن نوزاد :
اگر کودک به دلایلی نمیخوابد به مواد زیر احتیاج پیدا خواهید کرد :
مادر سالم يک عدد
پدر خابالود در صورت تمايل
کتب لالايی به مقدار لازم

اگر از پس مادر سالم کاری بر نيامد از پدر خابالود کمک بگيريد و اگر باز هم نتوانستيد از کتب . اگر باز هم نتونستيد قيد مادر سالم را بزنيد زيرا ايشان بايد ۳ ساعت خانه را کودک به بغل متر بفرمان . (جهت استفاده مادر در شب بعد از همان گول زنک بالا یعنی خنده نوزاد به رخ مادر استفاده فرماین .) اگر مادر به دلايلی از حال رفت پدر خابالود فردا از سرویس جا خواهد ماند ...

جهت وبلاگ نویسی :
یک عدد مادر علیل ولیل که خواب از سرش پریده یک عدد


نوشته شده در ساعت ۴ صبح توسط ریحانه ....وااااای حسین امروز واکسن ۴۵ روزگی داره ....
تا بعد .

بعد از تحرير : حسين بعد از کلی دوندگی از اين مرکز بهداشت به اون مرکز بهداشت واکسن هپاتيت و فلج رو دريافت کرد ... مادرش بميره ... بچه ام داشت ميخنديد که ناگهان سوزنو تا بيخ فرو کرد توی رون تپلش ميگن واکسن هپاتيت ۵۰۰۰ هزار تومانه واکسن پولی تا حالا نشنيده بودم راستی اين مراکز بهداشت خيلی خوبه برای واکسن زدن چون مراجعين زيادند و هميشه واکسنها تازه اند . عصر کمی تب داشت ولی شب راحت خوابيد . يکشنبه بايد برم مهد کودک يک سری سر بند مقوايی به شکل گوشهای انواع حيوانات ساختم برای بچه ها توی باغ وحش از اونا استفاده کنند از اونجا که خيلی خوش قولم قول نميدم عکسشو بذارم ولی تا اسکنرم رو براه بشه کمی طول ميکشه کمی تنظيماتشو بايد دستکاری کنم ...

[ ۱۳۸٢/۳/۱٠ ] [ ٤:٢۱ ‎ق.ظ ] [ مامان خاتون ] [ نظرات () ]
مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه