روز مادر در مرکز!!!!

سلام

يک برنامه جالب به شما معرفی ميکنم . برنامه Dial Spy  با متصل کامپیوتر به اینترنت فعال شده و زمان اتصال به اینترنت و هزینه های مربوطه را برای شما محاسبه می کنه. کمتر از چهار دقيقه ميتونيد اين برنامه رو دانلود کنيد . ( از کلانتر بابت معرفی اين برنامه خوب متشکرم . )

دو هفته است که تعطيلات مهد تموم شده . ديگه اصلا حال و حوصله اش رو ندارم . باز هم اتوبوس و تاکسی و پياده رو  های ناهموار ... خيلی راحت بودم اصلا فکر نميکردم از تعطيل شدنش خوشحال بشم .

اون طور که شنيدم جشن روز مادر مرکز به اين شکل بوده که مشاور تربيتی !!!! مهد کودک ، خانم ها رو در سالن غذا خوری !!! نه آمفی تاتر مرکز جمع کرده و از حضار خواسته فی البداهه هر هنر نمايی که دارند بيايند و اجرا کنند !!!! ....... چی بگم آخه آقای سين ...... ميخواستم يه چيزی بگم پشيمون شدم . روز مادر برای مادرا از روز تولدشون هم مهمتره ، دوست دارند حتی شده يه تبريک خشک و خالی از طرف ديگران دريافت کنند به پاس زحماتشون . اين مرکزی که مادران جوان کودکان توانياب رو به اجبار روزی حد اقل ۴ ساعت نگه ميداره تا مسئوليتهای خودشو کم کنه زحمت خودش کم بشه فقط فقط برای دستشويی بردن و تغذيه دادن بچه ها !!!! نبايد روز مادر حداقل رياستش يه تبريک کتبی به اونا اعلام کنه ؟؟؟؟ يه تشکر فقط برای اينکه گروهی از مادران کودکان توانياب برای ارتقای سطح معلومات توانيابشون حاضرند جوانی و وقت با ارزششون رو صرف کنند . حالا اگه عشق و وظيفه مادری رو کنار بگذاريم هر کسی که کودک توانيابش  را برای آموزش به مراکز آموزشی توانبخشی ميبره به اقتصاد جامعه به مردم و به مملکتش خدمت ميکنه . همين آقای سين و کله گنده تر از اون مديون اين ايثار است شما فکر کنيد توانيابان نسل قبل ما از خردسالی آموزش برای به زيستن ديده بودند الان چه وضعی داشتيم . غير از اينکه توانياب بيکار و مغموم نداشتن ، فرهنگ اجتماعی مردم در برخورد با توانيابان تا به حال عوض شده بود . و اين مسئله به ظاهر ساده زندگی خيلی از اين عزيزان رو دچار مشکل کرده . گاه گداری توان يابانی پيدا ميشند که توانسته اند استعداد و توان خودشون رو به همگان نشان دهند ما موفقيت کنونی آنها را ميبينيم و از مشکلات و سدهايی که خودمون برايشان ميسازيم خبر ندايم . شايد شما خبر نداشته باشيد الان در همين مرکز توانبخشی ما چه هزينه و انرژی داره صرف ميشه تا به يک نابينای ۲۰ ساله بتونه خودش در آشپزخانه منزلش غذای ساده ای مثل املت بپزه و ظرفشو بشوه و چطور از بلندر و چرخگوشت و غيره استفاده کنه .

حالا نه اينکه فکر کنيد کسی محتاج تبريک آقای سينه ، اين نفس کاره که مهمه خود بنده که در قبال هر کار هنری که در مهد انجام دادم منتظر تشکر نشدم چون فکر ميکنم همه اون کارها رو برای فرزندم و کودکانی که مثل او هستند انجام دادم .

دو دقيقه مونده ديس بشم تا بعد .

/ 13 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دوست قديمي

سلام عزيزم . بچه ها چطورند ؟ راستی از خواهرتون چه خبر ؟

پروا

اگه دست من به آقای سين برسه ...........!

صنم

می دونی مشکل چيه ؟ آقای سين زن نيست ... همين

تنها صداست که می ماند

مشکل آقای سين زن بودن يا نبودن نيست!!! مشکل نداشتن شعور متعارف مسئوليتی که آقای سين دارن! با نسبت دادن هر مشکل به مرد يا زن بودن، اول به خودمون توهين کرديم و بعد به ديگران!

چشمه

شما به بزرگواري خودتون ببخشين.

mahlagha

sallam reyhane jan rastesh shoma ke in agha ro mishnasid ke nabaiad tavagho dashte bashid

fyfy

کجاهايی کم پيدايی