مدرسه ما ۱ (فضای عمومی)

سلام<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

اگه یادتون باشه پارسال همین وقتا بود که محیط مجتمع نابینایان خزانه واقع در منطقه 17 رو براتون تشریح کردم و از فضای دلگیر و گلهای هرزه باغچه هاش و رنگ و روی زنگ زده نرده های محافظش گفتم از تاب و سرسره زنگ زده حیاط مهد و ... حالا میخوام محیط مدرسه دومی رو تشریح کنم اگه زیاد طولانی نشه کمی هم از مدیر مدرسه مینویسم .

این تعاریف رو از زبان یه فرد عادی بخونید :

وارد مدرسه که میشین سمت راست نگهبانی و سمت چپ پارکینگ مدرسه است و ساختمان اداری و مدیریت مجتمع و همینطور سالن اجتماعات که در پس باغچه ای زیبا پنهان است . روبرو باغچه تر و تمیزیست که یه برگ اضافه هم توش نمیبینی . داخل محوطه که میشی دو نیمکت تر تمیز تو سایه درختان ازت دعوت میکنه که مهمونش بشی . مقطع ابتدایی سمت راست محوطه و مقطع راهنمایی و دبیرستان سمت چپ قرار داره . فضای سبز بزرگی که حدس میزنم حداقل 500 متر باشه انتهای محوطه است که منتهی به خوابگاههای دانش آموزی میشه سه ساختمان که محل زندگی بچه های شهرستانی ست . فضاهای سبز شبیه یه پارک زیباست و باغبونها دائم به سرسبزی اون توجه دارند و حتی تو برگریزون پاییز دائم در حال تمیز کردن باغچه هاند . سالن ورزشی مدرسه هم دارای امکانات تنیس (پینگ پنگ ) بسکتبال تشک کشتی گلبال بازی مخصوص نابینایان و ابزار و الات تقریبا مجهز بدنسازی است که میشه گفت امکانات مناسبی برای یه مدرسه است . سالن غذاخوری تمیزی در انتهای پارک جنب خوابگاههاست که 3 سال قبل چیزی حدود 20 تا 25 میلیون تومان صرف نوسازی و بازسازی آن شده بچه های نابینا خود در صف غذا میاستند و بعد از صرف غذا سینی غذا رو به دریچه ظرفشوی تحویل میدند . مدرسه 6 مینی بوس در اختیار دارد که تا جایی که مقدور باشد بچه های روزانه رو به نزدیکترین محل به منزلشون میرسونه . رو بروی سالن غذاخوری هم خوابگاه جدید و مجهزی در حال ساخت است  و270 نفره است و مجهز به امکانات استاندارد خوابگاه شبانه روزی خواهد بود . مقطع ابتدایی آزمایشگاه علوم بزرگی داره از امکانات احتمالی مقطع راهنمایی و .. خبر ندارم .

 آها ساختمان هنرکده رو فراموش کردم محوطه بازی هم کنار نگهبانیست که منتهی به هنرکده میشه . درباره فعالیت این واحد بعدا صحبت خواهم کرد .

البته مدرسه امکانات دیگری هم داره که چون من اطلاعات زیادی درباره اش نمیدونم از نوشتنش صرف نظر میکنم. البته من بیشتر میخواستم فضای عمومی مدرسه رو تشریح کنم که کمی هم وارد جزئیات شدم . اگه چیز جدیدی ببینم حتما ذکر خواهم کرد .

 تا بعد 14.gif .

 

/ 1 نظر / 16 بازدید