اينجا خانه من است !

سلام

شنیدم سایتهای پرشین بلاگ داره واگذار میشه .... خیلی ناراحت شدم از اینکه متوجه شدم ممکنه وبلاگی که روزی روزگاری وبلاگ مادر یک روشندل بود ممکنه دیگه مال یکی دیگه باشه خاطرات کودکان روشندلم و دیگر اتفاقاتی که فقط در این محل تونستم ازش بنویسم و تخلیه روحی بشم رو از دست بدم .

واقعا به این تصمیم معترضم و اگر قرار باشه در صورت ننوشتن در این فضا اینجا واگذار بشه باز هم برمیگردم به خونه اصلی ام پرشین که باز هم اینجا بنویسم .

هر چند فعلا در سایت مختص توانخواهان سایت اسپیشیال مینویسم اما هنوز هم حرمت اینجا رو مثل یک خونه واقعی نگه داشتم . حرمت خانه من رو نشکنید .

/ 4 نظر / 28 بازدید
ژورنالیست

سلام من هم با نظر شما موافقم ! بيشتر از اونجا که خودم وبلاگم رو بعد از ۴ سال و ۲ ماه شروع کردم به راه اندازی مجدد و اگه وبلاگ من هم واگذار شده بود انگيزه ای برای شروع مجدد نداشتم

بيتو

من وبلاکتو خوندم و تهت تاثير قرار گرفتم من پدر ندارم ولی مادرم برام هم مادری کرده وهم پدری

شب ایرانی

سلام عزیز خوبی؟ نماز و روزهات قبول باشه ما رو هم سر سفره سحر و افطار دعا کن خوب در مورد نوشتت باید بگم که خیلی جال بود و یه جوارایی به قول معروف چون از دل بر اومده بود لاجرم بر دل من هم نشست امیدوارم همیشه قلمت به این سبزی باشه راستی خوشحال میشم به منم سر بزنی و نظرت رو در مورد اسمونم بگی